Cavente Kinderdorp is weer van start gegaan! Tijdens de feestelijke opening kreeg de kinderburgemeester de ambtsketen omgehangen door de burgemeester. Daarmee klonk het officiële startsein voor een week vol bouwen, spelen en feest.
Op het terrein is inmiddels volop activiteit: de sloopauto’s staan klaar, de laatste pallets voor het huttendorp zijn geleverd en de koelkasten zijn gevuld met snacks en ijsjes.
De belangstelling is groot. In de voorverkoop werden al meer dan 500 kaarten verkocht en de organisatie verwacht dat dit aantal deze week oploopt tot zo’n 700 deelnemers.
Cavente Kinderdorp is alleen mogelijk dankzij de inzet van talloze vrijwilligers. Jongeren tussen 12 en 16 jaar kunnen zich aanmelden als knuppeltje om mee te helpen.
Dit jaar is er goed nagedacht over afval, elke medewerker heeft een eigen beker gekregen en er lopen mensen rond om het zwerfafval op te ruimen. Via de website van Cavente word iedereen goed op de hoogte gehouden van wat er gedurende de week allemaal gebeurd tijdens dit festijn.





















































