Deze week waren de eerste wedstrijden van het 44e autoschade de Wilde Buurt- en Bedrijfsvolleybaltoernooi.

Er werd in maar liefst 5 poules gespeeld. Dit waren de uitslagen:

Poule A
Via Quidam – Jump 1 (13 – 26)
Gemeente Epe – Via Quidam (13 – 24)
Via Quidam – Direct (20 – 14)
Direct – Gemeente Epe (20 – 18)
Gemeente Epe – SVA Emst 2 (13 – 29)
Maandagrecreanten – Gemeente Epe (20 – 23)
Jump 1 – Direct (25 – 12)
Maandagrecreanten – Gemeente Epe (20 – 23)
SVA Emst 2 – Via Quidam (18 – 20)
Direct – Maandagrecreanten (24 – 17)
Maandagrecreanten – SVA Emst 2 (17 – 20)
SVA Emst 2 – Jump 1 (10 – 27)
Jump 1 – Maandagrecreanten (28 – 12)
Via Quidam – Maandagrecreanten (28 – 14)
Gemeente Epe – Jump 1 (12 – 22)

Poule B
Autohaas – Ormi (14 – 26)
Vuurwerk Klink – Jump 2 (11 – 27)
De Lindehoeve – Autohaas (23 – 14)
Ormi – Vuurwerk Klink (28 – 11)
Jump 2 – De Lindehoeve (23 – 13)
Autohaas – Vuurwerk Klink (19 – 19)
Ormi – Jump 2 (17 – 19)
Vuurwerk Klink – De Lindehoeve (12 – 22)
Jump 2 – Autohaas (35 – 7)
De Lindehoeve – Ormi (11 – 21)

Poule C
De Ramptenaren – Lemoine Holland (30 – 10)
De Visjes – Dio Beemte (Dames) (26 – 11)
Shanai 2 – De Ramptenaren (11 – 21)
Lemoine Holland – De Visjes (12 – 30)
Dio Beemte (Dames) – Shanai 2 (14 – 24)
De Ramptenaren – De Visjes (15 – 24)
Lemoine Holland – Dio Beemte (Dames) (10 – 31)
De Visjes – Shanai 2 (22 – 16)
Dio Beemte (Dames) – De Ramptenaren (12 – 21)
Shanai 2 – Lemoine Holland (23 – 17)

Poule D
Dio Beemte (Heren) – Pinkstergroep (20 – 12)
SVA Emst 1 – Gosschalk (12 – 24)
Regio’72 4 – Dio Beemte (Heren) (14 – 26)
Pinkstergroep – SVA Emst 1 (12 – 27)
Gosschalk – Regio’72 4 (Heren) (30 – 13)
Dio Beemte (Heren) – SVA Emst 1 (23 – 15)
Pinkstergroep – Gosschalk (11 – 27)
SVA Emst 1 – Regio’72 4 (20 – 14)
Gosschalk – Dio Beemte (Heren) (16 – 17)
Regio’72 4 – Pinkstergroep (17 – 23)

Poule E
Hart En Spel – TZS (9 – 31)
Shanai 1 – AVK Nederland (33 – 11)
Sterrenblok – Hart En Spel (26 – 11)
TZS – Shanai 1 (25 – 12)
AVK Nederland – Sterrenblok (14 – 27)
Hart En Spel – Shanai 1 (14 – 29)
SVA Emst 2 – Direct (24 – 17)
TZS – AVK Nederland (27 – 6)
Shanai 1 – Sterrenblok (21 – 16)
AVK Nederland – Hart En Spel (20 – 17)
Sterrenblok – TZS (13 – 21)