Foto: eigen foto
In het weekend van 13 en 14 december werd er op onze vereniging weer een dressuurwedstrijd verreden. Op zaterdag was dat tevens de 3e selectie dressuur voor de paarden. Ook onze eigen leden boekten weer mooie resultaten!
In de B dressuur selectie behaalde Fleur Berkhof met haar paard Rosa Zelma een nette winstpunt met 186 punten.
In de reguliere B dressuur was er een mooie 1e prijs voor Louise Emmers met haar paard Matthias RW. Ze behaalde 185,5 punten. In de andere proef reed ze naar 182 punten.
In de gecombineerde klasse L1/L2 dressuur paarden waren er mooie winstpunten voor Jose van Egteren met haar paard Mata Hari D (188,5) en Maud Esman met haar paard Igo (180,5).
In de klasse M1/M2 dressuur was het Ingeborg Been die in beide proeven er met de winst vandoor ging! Met haar paard Fantastic Art behaalde ze 192 en 199 punten.
Isa Harleman maakte met haar paard Nova haar debuut in de klasse Z1 dressuur. Met maar liefst 237,5 en 229,5 punten, was daar ook meteen twee keer de overwinning!
In de tweede proef was daar ook een knappe 2e prijs voor Edith Sidler met haar paard Eolo. Zij behaalde 221,5 punten. In de eerste proef reed ze naar 215,5 punten.
Marianne Freriks – Schutte maakte in deze klasse ook haar debuut met haar paard Pien. Twee nette proeven leverde ook meteen twee winstpunten op met 212,5 en 219,5 punten!


















































