In het weekend van 22 en 23 november werd er op onze vereniging de 1e indoor dressuurwedstrijd van het seizoen verreden. Ook onze eigen leden kwam hier natuurlijk aan de start en behaalden de volgende resultaten:
Zaterdag 22 november:
In de gecombineerde B/L1 rubriek behaalde Fleur Berkhof twee keer de 2e prijs met haar paard Rosa Zelma. Ze behaalde in beide proeven 203,5 punten.
In de klasse L2 dressuur behaalde Jose van Egteren met haar paard Mata Hari D een nette winstpunt (180,5 punten).
In de gecombineerde groep M1/M2 dressuur was Debby Schouten twee keer over de winnaar! Met haar paard Luronn behaalde ze 188,5 en 194 punten.
Ingeborg Been behaalde in deze groep 2 nette winstpunten met haar paard Fantastic Art (184 en 183,5 punten).
Zondag 23 november:
In de klasse Z1 dressuur behaalde Edith Sidler met haar paard Eolo 223,5 en 218,5 punten. Ook mochten ze twee keer de 1e prijs mee haar huis nemen!















































