Foto: Prins Bernhard
Afgelopen zaterdagmiddag gaf Muziekvereniging Prins Bernhard weer haar jaarlijkse Lenteconcert. Dit concert had dit keer het thema ‘Radio’. Dit jaar hebben meer dan 50 (jeugd)leden uit de opleiding van Prins Bernhard van zich laten horen. In het bijzonder hebben de eerste aanwinsten vanuit het succes van ‘Toontje Later’ zich laten horen in het opleidingsorkest.
De middag werd aan elkaar gepraat door twee radio-dj’s, en correspondenten kondigden alle stukken aan. Door het opleidingsorkest en De Opmaat werden diverse radiohits ten gehore gebracht. Het opleidingsorkest speelde onder andere ‘Goud’ van Suzan & Freek en ‘Africa’ van Toto. ‘The Lion Sleeps Tonight’ en ‘Housed’ werden daarentegen door De Opmaat gespeeld.
De eerstejaars leerlingen hebben zich ook van hun beste kant laten zien. In het bijzonder heeft Danny Gerrits zijn eerste try-out gedaan voor zijn examenconcert met het stuk ‘Capriccio’. Op vrijdagavond 26 juni gaat hij, onder begeleiding van het harmonieorkest, D-examen doen op de klarinet.
Vanaf vrijdag 10 april is ook de tweede editie van het volwassenleerorkest ‘Toontje Later’ begonnen. Zei gaan nu in 13 weken de eerste stappen van muziek maken leren.
Mocht u het Lenteconcert gemist hebben: vrijdagavond 10 juli zijn alle muzikanten van Prins Bernhard weer te horen tijdens het Zomerconcert.


















































