Een bericht van het LIMO aan de Molukse gemeenschap

door | jun 8, 2025 | Nieuws

Beste Molukse gemeenschap,

Graag nodigen wij u uit voor een inspraak en informatie-middag in Wijkgebouw Balai Pusat in Vaassen. Tijdens deze bijeenkomst lichten wij het recente initiatief voor de oprichting van het Landelijk Integraal Moluks Overlegorgaan (LIMO) toe. Deze stichting is opgezet om de belangen van de Molukse gemeenschap in Nederland te behartigen en een stem te geven in het gesprek met overheden en andere belangrijke partijen.

Onderwerpen van de middag:

· Missie en doelstellingen van stichting LIMO.

· Structuur en opzet van de stichting.

· Toekomstige plannen en roadmap voor 2025

· Hoe de gemeenschap actief kan bijdragen en betrokken kan blijven

 

Datum en tijd: Zaterdag 14 juni 2025 14.00 -16.00 uur

Locatie: Stichting Balai Pusat

Kouwenaarspad 30, 8172 EA Vaassen

De bijeenkomst is bedoeld om u op de hoogte te brengen en om met u van gedachten te wisselen over hoe we samen kunnen werken aan een sterke vertegenwoordiging van onze gemeenschap. Na de presentatie is er ruimte voor vragen en dialoog.

Aanmelden Aanmelden is niet verplicht, dit wordt wel op prijs gesteld. U kunt u aanmelden door een mail te sturen naar integraalmoluksoverleg@gmail.com.

Wij hopen u te mogen verwelkomen en zien uit naar een waardevolle middag samen!

Met vriendelijke groet,

Stichting LIMO

Marcel Wattimury, Mayella Plomp, Dayenne Beroeatwarin (Tijdelijk bestuur Stichting LIMO)

Ds. Otto Ruff, Christine Nanlohy, Joaniek Vreeswijk, Antis Marijanan, Mietji Hully, Hanoch Nahumury, Ton Louhenapessy, Rafael Pattiwael en Djehoshua Sahetapy (Kwartiermakers Stichting LIMO

Laatste nieuws

Agenda

Met dank aan onze sponsoren: