Dindoa brengt klucht vol verwarring en chaos

door | okt 6, 2026 | Nieuws

Foto/flyer: © eigen, Toneelgroep Dindoa

VAASSEN – Toneelvereniging Dindoa staat op vrijdag 6 en zaterdag 7 november weer op de planken in Dorpscentrum De Wieken. Beide avonden begint de voorstelling om 20.00 uur. Kaartjes kosten € 10,-.

In deze klucht maken we kennis met Joris, die een kuuroord runt. Hij heeft het erg druk en het valt niet mee om alles goed draaiende te houden.

Wanneer een tv-programma langskomt om een promotiefilmpje te maken en er tegelijkertijd gasten arriveren die veel aandacht vragen, wordt het Joris allemaal te veel. Hij besluit daarom zijn tweelingbroer om hulp te vragen.

Maar daarmee zijn de problemen nog lang niet opgelost. Wanneer er ook nog een bedrieger tussen de gasten blijkt te zitten, volgen de misverstanden elkaar in rap tempo op en is de chaos al snel compleet.

Het belooft een gezellige avond te worden vol humor, verwarring en hilarische situaties.

Voorstellingen: vrijdag 6 en zaterdag 7 november
Aanvang: 20.00 uur
Locatie: Dorpscentrum De Wieken
Entree: € 10,-

Kaarten reserveren
Kaarten zijn te bestellen via toneelgroepdindoa@gmail.com of telefonisch via 0578 – 691232.

Dindoa nodigt iedereen van harte uit om te komen genieten van deze vrolijke klucht!

Laatste nieuws

Agenda

Met dank aan onze sponsoren: