De korfballers van Regio ’72 zijn het voorjaarsseizoen goed begonnen. Afgelopen zaterdag werd ook de derde wedstrijd van de veldcompetitie winnend afgesloten, TOP werd met 19-18 verslagen.
Regio ’72 zit in een poule van 7 ploegen, waarbij het tegen elke tegenstander 1x uitkomt. De eerste twee wedstrijden werden gewonnen van DKOD en SDO. Deze keer kwam TOP uit Vroomshoop naar Vaassen. De Vaassenaren, waar enkele spelers ontbreken vanwege blessures, bleken in de eerste helft de bovenliggende ploeg. Er werd een voorsprong van vier punten gepakt, maar desondanks bleef TOP knokken. De tegenstander kwam steeds dichterbij, omdat Regio ’72 in de verdediging te veel kansen weg gaf. Vlak voor rust kwam TOP terug tot 10-9, maar in de slotseconde wist aanvoerster Pascalle Molendijk de 11-9 ruststand aan te tekenen.
In de tweede helft een zelfde spelbeeld. Regio ’72 pakte weer een voorsprong, maar wist niet los te komen van de tegenstander uit Vroomshoop. Op een 18-15 stand misten de Vaassenaren enkele opgelegde kansen waardoor het TOP in de wedstrijd hield. TOP wist in de slotminuut zelfs nog terug te komen tot 19-18. Het lukte echter niet meer de gelijkmaker aan te tekenen. Regio ’72 maakte het zichzelf moeilijk, maar blijft ongeslagen.
Hierdoor staat Regio ’72 bovenaan in de vierde klasse met nog drie wedstrijden te gaan. Het belooft een spannend einde van de competitie te worden voor de ploeg van coach Gert van Essen, die na dit seizoen vertrekt.


















































