Autoschade de Wilde gaat over in andere handen

door | dec 13, 2025 | Nieuws

Na 41 jaar neemt Gerard de Wilde afscheid van zijn autoschadebedrijven.
In januari 1984 startte hij samen met zijn vrouw Mariël Autoschadebedrijf De Wilde. Wat begon als één bedrijf groeide uit tot twee vestigingen in Vaassen en Twello.

Met veel liefde, toewijding en vakmanschap zijn in al die jaren talloze schades hersteld. Nu is het moment aangebroken om het levenswerk over te dragen.

“Wij zijn dankbaar voor onze medewerkers, zzp’ers en oud-medewerkers. Samen met hen is het bedrijf opgebouwd en tot bloei gekomen. Ook willen wij al onze klanten, opdrachtgevers en leveranciers bedanken voor het vertrouwen en de prettige samenwerkingen door de jaren heen.”

De naam Autoschadebedrijf De Wilde blijft bestaan, 41 jaar staan in het logo de kernwaarden centraal:

VEILIGHEID – KWALITEIT – ZEKERHEID Het stokje wordt overgedragen aan drie nieuwe eigenaren die de vestigingen in Vaassen en Twello voortzetten: Taco Daudt, Remko de Jongh, Harold van Leussen

Alle medewerkers binnen de bedrijven blijven werkzaam. Wij wensen de nieuwe eigenaren veel succes en vertrouwen hen een prachtig bedrijf toe voor de toekomst.

Anneke is voor Vaassen Actief naar de receptie geweest en heeft een paar foto’s gemaakt.

Laatste nieuws

Agenda

Met dank aan onze sponsoren: