EMST – Het Emsterfeest zorgde ook dit jaar weer voor volop gezelligheid, muziek en spektakel. Een van de vaste hoogtepunten van het feest was natuurlijk de traditionele optocht door het dorp.
Met prachtig versierde wagens, creatieve deelnemers en veel enthousiaste toeschouwers langs de route trok de stoet door Emst. De deelnemers hadden duidelijk hun best gedaan om er iets bijzonders van te maken. Van groot en indrukwekkend tot klein en origineel: de optocht was een kleurrijk geheel en zorgde onderweg voor veel vrolijke gezichten.
Langs de route stonden veel inwoners en bezoekers om de deelnemers aan te moedigen en natuurlijk om foto’s en video’s te maken. De combinatie van de versierde wagens, muziek en de enthousiaste sfeer maakte de optocht opnieuw tot een evenement waar jong en oud van kon genieten.
Bekijk de video van de optocht





















































